26448155

Aromātiskā vasara Kurzemes Šveicē. Dzirkstošais vīns, zemenes un ziedošie dārzi.


30 EUR

Zemgales pilis rožu ziedēšanas laikā 04.07.2021

29 EUR Tālāk

Zvejnieksvētki pilsētā, kur satiekas divas jūras 10.07.2021

31 EUR Tālāk

10000 soļi pa Jūrmalu 11.07.2021

10 EUR Tālāk

Pakalpojumi

RĪGAS UN LATVIJAS VIESIEM

Tūrisma aģentūra «INELTA Travel» piedāvā mūsu galvaspilsētas viesiem individuālas un grupu ekskursijas pa Rīgu un citām Latvijas pilsētām. Palīdzēsim atrast un nodrošināt Jūs ar atbilstošu transportu, krievu, angļu u.c. valodās runājošu profesionālu gidu pakalpojumus, kā arī palīdzēsim iegādāties biļetes muzeju, teātru un citu pasākumu apmeklējumiem.

KORPORATĪVU UN SKOLĒNU GRUPU APKALPOŠANA

Mūsu aģentūra jau ilgu laiku ir veiksmīgi sadarbojusies ar dažādu uzņēmumu kolektīviem, kā arī ar skolēnu grupām, nodrošinot ceļojumu organizēšanu. Mēs piedāvājam pilnu tūrisma pakalpojumu klāstu: maršruta sastādīšanu, transporta un viesnīcu rezervācijas, vīzu un biļešu pasūtīšanu, un, protams, izcilu ekskursiju pakalpojumu nodrošināšanu.

VĪZAS UN APDROŠINĀŠANA

Dodoties ceļojumā uz Krieviju, Latvijas pilsoņiem nepieciešama vīza, savukārt, ja par galamērķi izvēlēta Baltkrievija - vīza būs nepieciešama arī nepilsoņiem. «INELTA Travel» piedāvā Krievijas un Baltkrievijas vīzu noformēšanu gan individuāliem ceļotājiem, gan lielākām ceļotāju grupām. Turklāt sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību „Balta” piedāvājam arī ceļojumu apdrošināšanas pakalpojumus.

GIDU KURSI

Ceļojumu aģentūra „INELTA Travel” var lepoties ar savu apakšnodaļu - apmācību centru „Rīgas Tūrisma Mācību Centrs” (reģ.Nr. 3360802235), kas piedāvā licencētu programmu “Ekskursiju organizēšana un vadīšana” (160 stundas, licence Nr.P-16435). Dalībniekiem, kas veiksmīgi nokārtojuši gala pārbaudījumus, tiek izsniegts reģistrēts sertifikāts.

"Brīnišķās tāles ir daudz tuvāk, nekā Jūs domājat!"
Inelta Travel

Par mums

Ceļojumu aģentūra “INELTA Travel” veiksmīgi turpina 2001. gadā dibinātā Ceļojuma kluba “INELTA” aizsāktās tradīcijas - arī šodien mēs cenšamies saglabāt draudzīgu kluba atmosfēru mūsu ceļojumos. Esam specializējušies kā īstermiņa, tā arī vairāku dienu nedēļas nogales ekskursiju organizēšanā, par savu ceļojumu galamērķiem izvēloties kā Latviju un citas Baltijas valstis, tā arī Eiropas galvaspilsētas, Krieviju, Baltkrieviju, Gruziju, Uzbekistānu u.c. valstis.
Tūrisma operators "INELTA Travel", saskaņā ar MK 06.08.2016. Rīkojumu Nr. 380, ir Tūrisma operatora No.r.T-2019-23 pakalpojumu licences turētājs. Tūristu apmaksātie pakalpojumi ir apdrošināti AAS “BALTA”, polises numurs Nr.693911125, polises darbības periods no 14.02.2020 - 13.02.2021.

Mēs joprojām esam pārliecinātas, ka “Brīnišķās tāles ir tuvāk, nekā Jūs domājat!”
Sirsnībā, Inese Krūmiņa, Jeļena Provatorova un Natālija Fedotova