26448155

Aromātiskā vasara Kurzemes Šveicē. Dzirkstošais vīns, zemenes un ziedošie dārzi. 03.07.2021

Ceļojuma programma   Papildus informācija

Vai vēlaties pavadīt šo brīnišķīgo vasaras dienu izmeklēti skaisti, gardi un ļoti jautri? Tad Jums jādodas kopā ar mums ceļojumā uz Kurzemes Šveici, kur mūsu skatienam atklāsies gleznainā Abavas upes un Talsu pakalnu ainava, kur saules apspīdētos dārzos briest augļi un saldas vasaras ogas. Mēs piedāvājam piedalīties aizraujošā atrakcijā – zemeņu vākšanā, guļot uz speciāli izveidotas platformas, kas slīd pāri laukam! Varēsim palutināt sevi ar dažādu vietējo vīnu degustāciju, bet acis priecēs lielākā īrisu audzētava Latvijā. Atpūta pie ezera, peldēšanās un dažas ekstrēmākas izklaides – braucieni pa rodeļu trasi vai ezera šķērsošana pa trošu ceļu, sniegs labsajūtu un prieku kā pieaugušajiem, tā arī bērniem.
 

Agri no rīta dosimies no Rīgas Talsu virzienā, lai apmeklētu lielāko un modernāko dārza zemeņu audzētavu, kur jau otro gadu pēc kārtas tiek organizēts gatavo ogu vākšanas process ārkārtīgi neparastā veidā – guļot uz platformas, kas slīd pāri zemeņu laukam. Šādu atrakciju taču nevar palaist garām?! Tad nu arī mēs ātri ieņemsim savas “guļvietas” un dosimies zemeņu laukā. Domājam, šādi vēl neviens no jums nav vācis zemenes. Uz speciālas plēves gulošās zemeņu ogas ir tīras un gatavas lietošanai tūlīt un bez kavēšanās! Divas ogas groziņā, trešo –sev mutē! Šādi varēsim gan nogaršot elitāras zemeņu šķirnes, savākt priekš sevis, vai iegādāties kā ciemakukuli mājiniekiem.

Mūsu ceļš  ved tālāk uz Abavas upes ieleju, uz Sabili. Mēs dosimies uz vīnogu un vīndaru galvaspilsētu, lai nobaudītu slaveno Sabiles vīnu un sidru. Vīna darītavas “Abavas vīni” apmeklējuma laikā degustēsim slavenos Kurzemes vīnus un pat rabarberu dzirkstošo vīnu. Vis, kas vēlēsies, varēs izmēģināt savu drosmi braucienā pa rodeļu trasi vai šķērsot ezeru pa trošu ceļu.

Pēc rāmas atpūtas un peldes Kandavas ezerā, laimīgi un apmierināti dosimies mājup. Šis izmeklētais ceļojums ir kā radīts tiem, kuri zina, cik svarīgi ir sagādāt sev labsajūtu un mazu atvaļinājumu, kaut vienas, bet patīkamām emocijām piepildītas dienas garumā.Cena -30,00 EUR

Cenā iekļauts:

Vieta komfortablā autobusa

Giga pavadība

Papildus izmaksas:

ZS Abavas vīni ar 6 vīnu un sidru degustāciju - 9,00

Zemenes lauki  - 7,00 EUR

Atpūta Drubazās - 3,00 EUR

Radiogidu sistēmas aprīkojums ekskursijas laikā- 2 EUR

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Izbraukšanas laiks no Rīgas: 03.07.2021, plkst. 8:00

 

Plānotā atgriešanās: 03.07.2021, ap plkst. 20:00
 

Grupas pulcēšanās vieta: DUS “NESTE”, Dzirnavu ielā 127, Rīga.

Dienu skaits: 1

 - Ceļojuma priekšvakarā uz jūsu norādīto mobilā tālruņa numuru  tiks nosūtīta aktuāla  informāciju par ceļojumu:   autobusa valsts reģistrācijas numurs,  grupas pulcēšanās vieta, grupas vadītāja kontaktinformācija.  Ja neesat norādījis savus kontaktus, lūdzu, sazinieties ar tūrisma aģentūras pārstāvi, lai saņemtu vajadzīgo informāciju.

  - Lai ceļotu uz ES un Šengenas valstīm, Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Nepilsoņi Latvijā nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

  - Grupas vadītājam ir tiesības mainīt ekskursiju secību un laiku, nemainot ceļojuma programmu.

  - Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildu pakalpojumi tiek apmaksāti uz vietas

Citi piedāvājumi

Aromātiskā vasara Kurzemes Šveicē. Dzirkstošais vīns, zemenes un ziedošie dārzi. 03.07.2021

30 EUR Tālāk

Zemgales pilis rožu ziedēšanas laikā 04.07.2021

29 EUR Tālāk

Zvejnieksvētki pilsētā, kur satiekas divas jūras 10.07.2021

31 EUR Tālāk

10000 soļi pa Jūrmalu 11.07.2021

10 EUR Tālāk

Vidzemes augstienes brīnumi. 17.07.2021

33 EUR Tālāk

Kurzemes brīnumi 18.07.2021

32 EUR Tālāk

Brīvdienas Venēcijas Rivjērā 24.07.2021

660 EUR Tālāk

Sagaidīsim vasaru Grūzijā! 25.08.2021

870 EUR Tālāk